Series
Ratings
67
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 0.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 0.5