Series
Ratings
62
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0
Temptation of an AngelRated ★ 2.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 1.5
Bring It On, GhostRated ★ 1.0
BloodRated ★ 0.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 1.5
My Fair LadyRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 1.5
Dong YiRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 0.5
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Doctor StrangerRated ★ 0.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Yong PalRated ★ 1.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 0.5