Titles you rated
Blossoms ShanghaiRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 3.5
LiveRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.0