Series
Ratings
25
MonsterRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0