Movies
Ratings
130
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
My Best SummerRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
My LoveRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0