Series
Ratings
44
When I Fly Towards YouRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0