Titles you rated
AshfallRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 1.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The EmploymentRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
Voices of a Distant StarRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0