Series
Ratings
104
LobbyistRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
- The LandRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 5.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 5.0
- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 5.0