Movies
Ratings
134
The Dark KnightRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Get SmartRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.5
QuickRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 0.5
HancockRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5