Series
Ratings
29
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Goddess of FireRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0