Series
Ratings
37- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0