Series
Ratings
19- SoulmateRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0