Titles you rated
Silver SpoonRated ★ 5.0
Ah! My GoddessRated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 0.5
The Familiar of ZeroRated ★ 1.5
Arakawa Under the BridgeRated ★ 3.0
ChobitsRated ★ 4.0
Wizards of Waverly Place Season 1Rated ★ 2.5
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Angel Beats!Rated ★ 3.5
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 0.5
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 1.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 4.0
Full Metal Panic!Rated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5
NoragamiRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.0
- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 3.0
- The Future DiaryRated ★ 3.5
Hikaru no GoRated ★ 3.0