Titles you rated
Woman of the HourRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5