Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Love RainRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0