Titles you rated
Midnight SunRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0