Movies
Ratings
190
Julie & JuliaRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
JiseulRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 5.0
Ernest & CelestineRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Our Love StoryRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.0