Titles you rated
SullyRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Midnight Meat TrainRated ★ 3.5
HugoRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.5
The Suicide ShopRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0