Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.5- Queer as Folk Season 5Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 5.0