Series
Ratings
22
SKY CastleRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Spring Turns to SpringRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 1.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0