Movies
Ratings
50
American SniperRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0