Titles you rated
A Beautiful Day in the NeighborhoodRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.5
Door LockRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 0.5
The LunchboxRated ★ 3.5
Love Is All You NeedRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Le ChefRated ★ 3.0
The Sweetest ThingRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0