Movies
Ratings
87
ZootopiaRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5