Movies
Ratings
24
King and the ClownRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5