Titles you rated
The ClassicRated ★ 5.0
Captain FantasticRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
All the Money in the WorldRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
EqualsRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
JackRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Tales of the NightRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
AdoreRated ★ 3.0