Titles you rated
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- 하트페어링Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Good BoyRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.0