Movies
Ratings
412
1917Rated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
CanolaRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 2.0
HanbandoRated ★ 2.0