Titles you rated
Spider-ManRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5