Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 0.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5
Time RenegadesRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0
MRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.5
MissingRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5