Movies
Ratings
35
Back to BurgundyRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
FluRated ★ 1.5
HarmonyRated ★ 1.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
HopeRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Love, LiesRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0