Titles you rated
Step UpRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
TakenRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0