Movies
Ratings
418
About TimeRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.0
TrollsRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 3.0
MoonRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 2.5