Series
Ratings
144
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Noragami AragotoRated ★ 4.0
Scum's WishRated ★ 4.0
Maid Sama!Rated ★ 4.0
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 3.5
Snow White with the Red HairRated ★ 4.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
B-PROJECT~Kodō*Ambitious~Rated ★ 3.0
KADO: The Right AnswerRated ★ 3.5
Tada Never Falls in LoveRated ★ 3.0- 매직 쿵! 르네상스Rated ★ 3.5
Magical Girl OreRated ★ 3.0- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 3.5
SwitchedRated ★ 3.5
B Gata H KeiRated ★ 2.5