Series
Ratings
13
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0