Movies
Ratings
129
Extreme JobRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 1.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Kung Fu DunkRated ★ 1.5
The Truth BeneathRated ★ 1.0