Series
Ratings
27
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Vampire DetectiveRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0