Titles you rated
Wolf DaddyRated ★ 3.5- The Girl Lives in HaeundaeRated ★ 1.5
AvatarRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 5.0
AlohaRated ★ 5.0
The CallRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 5.0