Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0