Series
Ratings
110
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Cutie PieRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Queen of ReversalsRated ★ 4.0- Unstoppable MarriageRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
RememberRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5