Titles you rated
The InternRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
Magic MikeRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The VowRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 1.5
SunnyRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 2.0
GhostRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
FriendRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0