Titles you rated
Gossip GirlRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 0.5
SignalRated ★ 5.0