Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5