Movies
Ratings
416
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Crazy/BeautifulRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The New GirlfriendRated ★ 3.0
Little ChildrenRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Young & BeautifulRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5