Titles you rated
My Fair LadyRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0