Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0