Series
Ratings
16- The Lost RoomRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0