Titles you rated
The Hot ChickRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.5
Liar Game: The Final StageRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 4.0