Movies
Ratings
30
Attila MarcelRated ★ 2.0
Mountain Days with TomRated ★ 1.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Final PortraitRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 1.0
HahahaRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0