Titles you rated
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.5- Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 4.0
- Angelic Layer: Battle DollRated ★ 4.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 3.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
BerserkRated ★ 4.5
Berserk Season 2Rated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 2.5
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Wedding PeachRated ★ 2.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.0