Movies
Ratings
157
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
The KingdomRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The Moment You Fall in LoveRated ★ 3.5
I've Always Liked YouRated ★ 3.5
A History of ViolenceRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
The Last StandRated ★ 2.5
Blood SimpleRated ★ 4.0
Letters from Kanai NiraiRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
The Current WarRated ★ 3.0
The Wicker ManRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.0
The RoomRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
SuspicionRated ★ 3.0